Комітет ВР: Встановлення банками комісійних при продажу готівкової валюти є незаконним


Комітет ВР: Встановлення банками комісійних при продажу готівкової валюти є незаконним

Комерційні банки, які вводять комісійний збір при операціях продажу валюти, роблять це незаконно і необґрунтовано. Про це говориться в заяві Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності.

Питання встановлення комісій було розглянуто сьогодні на засіданні Комітету. Депутати вважають, що витрати банків на зазначені операції не змінилися, а встановлена Національним банком України курсова маржа на операції з купівлі-продажу валюти повністю забезпечує їх прибутковість. "Отже, впровадження банками комісійних є ні чим іншим, як вимагання у важкий для людей час", - говориться в заяві.

Комітет ВР вважає, що Національний банк України повинен негайно припинити незаконні дії комерційних банків. У протилежному випадку профільний Комітет парламенту буде ініціювати збільшення, відповідно до ситуації, обов'язкового збору в Пенсійний фонд по операціях продажу іноземної валюти. Нагадаємо, Нацбанк України ввів обмеження, відповідно до якого банки можуть продавати готівкову валюту за курсом не вищим від офіційного на 1,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua