InBev оголосила про поглинання Anheuser-Busch за 52 млрд. дол.


InBev оголосила про поглинання Anheuser-Busch за 52 млрд. дол.

Бельгійська InBev стала провідним у світі виробником пива, поглинувши американську Anheuser-Busch за $52 млрд. Об'єднана компанія буде називатися Anheuser-Busch InBev.

InBev оголосила сьогодні, що одержала всі необхідні дозволи від ринкових регуляторів. Торгівля акціями Anheuser-Busch була зупинена в понеділок. Тепер почнеться процедура їхнього викупу по $70 за штуку.

Anheuser-Busch виробляє більше половини всього пива в США, у тому числі широко відомий бренд Budweiser, однак слабо представлена за межами своєї країни. InBev, у свою чергу, володіє сотнями невеликих локальних марок пива по усім світі.

У планах нового пивного гіганта активне просування Budweiser на ринки країн, що розвиваються, зокрема, досягнення 20-процентної частки на ринках Росії та Китаю. Дана стратегія направлена на компенсацію споживання, що скорочується, пива в Північній Америці і Європі, де покупці усе активніше переходять на вино та інші напої.

У керівництві InBev заявляють, що з оптимізмом дивляться в майбутнє, незважаючи на бурхливу світову кризу. Навіть при падінні попиту на пиво компанія виграє в результаті зниження цін на пивні інгредієнти та алюміній для пивних банок.

Аналітики прогнозують збільшення продажів пива в 2009 р. усього лише на 3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua