Топ-менеджери Citigroup купили акцій свого банку на 12,5 млн. дол.


Топ-менеджери Citigroup купили акцій свого банку на 12,5 млн. дол.

Виконавчий директор Citigroup Вікрам Пандіт і троє його заступників оголосили про покупку 1,3 млн. акцій банку на загальну суму $12,5 млн. з метою надати інвесторам упевненості в положенні Citi на ринку. Акції банку опустилися на цьому тижні до $9 - 12-літнього мінімуму.

Пандіт придбав 750 тисяч звичайних і 100 тисяч привілейованих акцій своєї компанії за $8,4 млн. Звичайні акції були куплені за ціною $9,25 за штуку. Троє інших топ-менеджерів придбали в цілому 450 тисяч звичайних акцій.

Citigroup є четвертим найбільшим банком у США за капіталізацією. Цього року його акції втратили 70%. У кожному з останніх чотирьох кварталів Citi фіксував збитки загальною сумою близько $20 млрд. Аналітики Oppenheimer & Co пророкують, що втрати за IV квартал цього року складуть $2,85 млрд.

Дані обставини змушують банк скорочувати робочі місця. Citigroup має намір скоротити 9100 (2,6%) своїх співробітників протягом найближчих 12 місяців і це не є остаточним рішенням. Аналітики пророкують скорочення чисельності співробітників банку з 352 тисяч у вересні до 290 тисяч.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua