Акції General Motors подешевшали до рівня 1944 року


Акції General Motors подешевшали до рівня 1944 року

Вартість акцій на світових фондових ринках знову різко впала через непевність інвесторів, які поки не можуть зробити певних висновків щодо справжніх масштабів і тривалості фінансової кризи.

У вівторок, 11 листопада, головний американський індустріальний індекс Dow Jones упав на 2%. Цьому сприяли дані про невдалі економічні результати найбільшої мережі кав'ярень Starbucks, а також різке падіння вартості акцій автомобільного концерну General Motors.

Ситуація така, що ми насправді не знаємо, наскільки глибока рецесія, у якій ми перебуваємо, вважає Джим Херрік з компанії Baird & Co. - Поки не наступить якась ясність із приводу економіки та доходів, ринки будуть працювати в такому режимі.

На даний момент компанією, що найбільш гостро переживає наслідки фінансової кризи, є General Motors. Акції автомобільного концерну у вівторок подешевшали ще на 13% і досягли найнижчого рівня з 1944 року.

Усе більше експертів побоюються, що компанії доведеться або вдаватися до допомоги уряду США, або оголошувати себе банкрутом, повідомляє Бі-бі-сі.

Спікер американської палати представників Ненсі Пелосі заявила, що підтримає можливе рішення держави про підтримку автомобільної індустрії.

У жовтні Вашингтон схвалив план виділення 700 млрд. доларів для зміцнення стабільності фінансової системи, однак автомобільні компанії на даний момент не можуть розраховувати на кошти із цього пакета.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua