0 800 307 555
0 800 307 555

Податкова констатує найкращу дисципліну сплати податків банками з групи найбільших


Податкова констатує найкращу дисципліну сплати податків банками з групи найбільших

Державна податкова адміністрації констатує, що банки з групи найбільших мають найкращу дисципліну сплати податків серед усіх банків.

Про це під час третього щорічного українського банківського форуму інституту Адама Сміта повідомив директор департаменту Податкової з контролю за фінустановами Тетяна Сисоєва.

За її даними, середній показник податкового навантаження з банківської системи (співвідношення нарахованого податку на прибуток до валових доходів) становить 5,96%.

При цьому для групи найбільших банків цей показник становить 6,48%, для групи великих банків - 5,87%, середніх - 4,79%, невеликих - 4,11%.

Питома вага банків, податкове навантаження яких менше від 1%, становить 5,6% у загальній кількості банків, що працюють.

За січень-жовтень обсяг сплати податків банками збільшився в 1,7 рази до 4,5 млрд. гривень порівняно з аналогічним періодом 2007 року.

Із загальної суми сплачених банками податків обсяг податку на прибуток становив 2,5 млрд. гривень (або 55%).

Найбільшими банками-податкоплатниками за абсолютним показником сплати податків Сисоєва назвала Приватбанк, Державний експортно-імпортний банк, Промінвестбанк, Укрсоцбанк.

Серед банків з найбільшим показником податкового навантаження (відносний показник сплати податків) вона назвала Сітібанк (Україна) з рівнем податкового навантаження 21%, Calyon Bank (Україна) з рівнем податкового навантаження 19% і ING Bank (Україна) з рівнем податкового навантаження 15,6%.

Як повідомляло агентство, у вересні Державна податкова адміністрація констатувала збільшення податкових надходжень після покращення контролю над діяльністю фінансових установ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua