0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українські банки стали прозорішими


Українські банки стали прозорішими

Українські банки стали більш прозорими, вважає директор департаменту з контролю за фінансовими установами та операціями в сфері зовнішньоекономічної діяльності Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) Тетяна Сисоєва.

"Банки стали прозоріші, і в податкової проблем з контролем за їхньою діяльністю стало менше", - сказала Сисоєва, виступаючи на банківському форумі Інституту Адама Сміта в середу.

За її словами, ДПАУ в цей час намагається скорочувати кількість перевірок банків, акцентуючи свою увагу на тих банках, які демонструють низьке податкове навантаження (співвідношення нарахованого податку на прибуток до валових доходів - ІФ), і мають збитки від операцій із цінними паперами.

Як відзначила Сисоєва, ДПАУ має намір строго контролювати банки, які проводять операції, з так званими "технічними" цінними паперами (акції неліквідних підприємств), а також за операціями з векселями.

Вона також повідомила, що за підсумками 10 місяців поточного року банки сплатили податків на суму 4,5 млрд грн, що в 1,7 рази більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. У тому числі обсяг сплаченого податку на прибуток склав 2,5 млрд грн. Найбільшими за сплатою податків в абсолютному вираженні Т.Сисоєва назвала: ПриватБанк, Укрексімбанк, Промінвестбанк, Укрсоцбанк і Райффазен Банк Аваль.

За її словами, показник податкового навантаження в комерційних банках за підсумками шести місяців поточного року склав 5,96%. Лідерами за показником податкового навантаження є: Сітібанк (Україна) - 21%, "Каліон Банк Україна" - 19%, ІНГ Банк - 15,6%, Сведбанк - 15,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування