Папієв: Потрібно бути готовим до всього — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Папієв: Потрібно бути готовим до всього

2094
Але в песимістичному тоні потрібно говорити поменше. Крім усього іншого, є ще й психологічний фактор: чим більше говорять про якусь безвихідність, тим сильніше це впливає на людей. Про це заявив народний депутат України від Партії регіонів, міністр праці та соціальної політики опозиційного уряду Михайло Папієв.
На його думку, у цілому є 3 сценарії розвитку подій: "Перший - оптимістичний. Це варіант, при якому кількість безробітних у нас збільшиться на 300-500 тисяч.
Другий варіант - песимістичний. Він повинен ураховувати найбільш уразливі галузі, які сьогодні найпершими відчують на собі вплив фінансово-економічної кризи. Це - гірничометалургійна галузь. Там сьогодні в нас працює 411 000 людей. Наступна галузь - хімічна. Там працює 120 000 осіб. Далі - будівництво, де працює 510 000 громадян. І далі - банківська сфера, де працює 338 000 громадян. Тобто навіть якщо порахувати ці галузі (а в песимістичному варіанті допускається, що 50 відсотків від загального числа може залишитися без роботи), виходить чимало. Є ще й кризовий варіант. Це той варіант, що може бути обвальним. Потрібно бути готовим і до нього".
Михайло Папієв підтвердив, що Партія регіонів, зі свого боку, буде контролювати витрату коштів, отриманих Україною від МВФ. І пояснив, чому це необхідно: "Сьогодні уряд Тимошенко (про це багато міжнародних експертів говорять) є корупційним урядом. Це, думаю, і для більшості наших громадян не секрет. Подивіться міжнародну звітність, Україна зараз - одна з найбільш корумпованих країн у світі. З огляду на закон, за який проголосувала Верховна Рада (а ви знаєте, що Партія регіонів за нього не голосувала), так там фактично одноособове право уряду вирішувати, куди направляти ці гроші. У зв'язку з тим, що в БЮТ і "Нашій Україні" половина народних депутатів мають або банківський, або страховий бізнес, може відбутися так, що будуть прийматися якісь лобістські рішення - якому банку надавати допомогу, а якому ні", - вважає Михайло Папієв.
За матеріалами:
ИнтерМедиа Консалтинг
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас