Експерт: Зростання світових фондових ринків продовжиться


Експерт: Зростання світових фондових ринків продовжиться

Цього тижня варто чекати зростання світових фондових ринків на тлі китайської програми зі стимулювання економіки і планів великої двадцятки. Таку думку висловив директор відділу стратегії ринку акцій компанії ASTRUM Інвестиційний Менеджмент Олег Неплях.

На його думку, позитив зі світових ринків має створити сприятливий фон для цін на ПФТС. Утім, за словами експерта, останнім часом у русі індексу ПФТС намітився певний часовий лаг до світових ринків.

Усередині країни сприятливим фоном можна назвати свіжі враження від рішення МВФ про виділення кредиту, говорить О.Неплях. Проте, експерт відзначає, що прогнозувати ситуацію на ПФТС складно. "Щоденні коливання цін в ПФТС спрогнозувати украй складно через неефективність і низьку ліквідність українського ринку. Проте, можна констатувати, що на початку тижня зовнішні і внутрішні чинники для ПФТС складаються сприятливо", - говорить він.

Експерт відзначає, що ситуація на світових ринках також неоднозначна. За його словами, глобалізація світових фінансових ринків істотно знижує ефективність державного регулювання на рівні окремих країн. Але об'єднання зусиль представників найбільших економік, можливе в рамках великої двадцятки, сприятиме координації антикризових програм, і за рахунок синергії підсилюватиме їхній ефект, вважає О.Неплях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua