Ющенко: Держава втратила контроль над цінними паперами


Ющенко: Держава втратила контроль над цінними паперами

Віктор Ющенко несподівано різко виступив проти того, щоб бланки цінних паперів і документи строгої звітності виготовлялися на приватному підприємстві. "Сьогодні держава втратила контроль над цією сферою", - сказав президент, додавши, що вона віддана на відкуп приватному підприємству ЕДАПС. За його словами, зараз держава довіряє виробництво таких документів структурам, які не контролюються, а потім "СБУ і міліція в підворіттях ці документи вилучають у злочинних груп". На переконання президента, сьогодні держава повинна повернути собі стовідсотковий контроль у цій сфері.

Бізнес консорціуму ЕДАПС заснований на виготовленні найрізноманітніших документів. Зокрема, закордонних паспортів і водійських посвідчень.

Консорціум ЕДАПС пов'язують із іменем народного депутата, члена фракції Партії регіонів Василя Грицака. До обрання в парламент він багато років очолював Департамент ресурсного забезпечення Міністерства внутрішніх справ. У сферу його діяльності входили і питання, пов'язані з виготовленням документів строгої звітності та бланків.

Останнім часом він не знаходив спільної мови з керівництвом фракції Партії регіонів. Зокрема, голосував не так, як вся фракція. А в інтерв'ю заявив, що йому імпонує Комуністична партія: "Я б з великим задоволенням підтримував і допомагав їм", - сказав депутат.

До останнього часу ходили різні пояснення такої незгоди Грицака з колегами. Однак тепер після настільки різкої заяви президента про необхідність позбавити ЕДАПС права на виготовлення документів і бланків можна зробити простий висновок. Можливо, депутат розраховував, що однопартійці, вхожі в Секретаріат президента, захистять його бізнес-інтереси, але не одержав підтримки з їх боку.

Тарас Мленко

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua