Експерт: Є всі передумови для корекції на світових фондових ринках


Експерт: Є всі передумови для корекції на світових фондових ринках

Зараз є всі передумови для корекції на світових фондових ринках. Таку думку висловив директор Відділу стратегії ринку акцій ІК "ASTRUM Інвестиційний Менеджмент" Олег Неплях.

Зокрема експерт вважає, що негативні економічні очікування на тлі достатніх низьких цінових рівнів на розвинених ринках можуть привести до формування бокового тренду на фондових майданчиках.

При цьому він відзначив, що в основному на пониження індексів чинитимуть вплив економічні дані. Так, очікується, що в четвертому кварталі ВВП Єврозони продовжить падати і за підсумками 2008 року приріст ВВП знизиться до 1,2%. Крім того, макроекономічні дані по США за жовтень, що почали виходити, свідчать про істотні проблеми в реальному секторі. Наприклад, індекс ділового оптимізму ISM впав до 38,9 (прогнозувалося зниження до 41,5) проти 43,5 у вересні, а внутрішні продажі автомобілів скоротилися на 32% на тлі проблем із споживчим кредитуванням.

Говорячи про динаміку українського фондового ринку, О.Неплях відзначив, що він рухатиметься синхронно зі світовими ринками. У той же час він вважає, що у випадку якщо світові ринки відкладуть падіння і покажуть невеликий приріст, то і вітчизняний індекс ПФТС може показати нейтрально-позитивну динаміку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua