ПФТС має намір відключати доступ до своєї площадки торговцям, які не надають звіт про угоди у триденний строк з листопада


ПФТС має намір відключати доступ до своєї площадки торговцям, які не надають звіт про угоди у триденний строк з листопада

Фондова біржа ПФТС має намір відключати доступ до своєї торговельної площадки для учасників торгів, які не надають на біржу звіт про зроблені угоди у триденний строк, з 1 листопада.

Про це сказано у повідомленні біржі, текст якого мають Українські Новини.

Зокрема, біржа має намір обмежувати або повністю припиняти доступ до користування своїм торговельним терміналом на строк до 1 місяця у разі несвоєчасної подачі зазначеного звіту.

До такого заходу ПФТС буде вживати у разі ненадання у зазначений строк звіту, 2 або більше разів протягом 1 календарного місяця, а також ненадання звіту протягом 30 днів від дня виконання зобов'язань за умовами укладеної угоди.

Також порушення строків виконання угоди - підстава для проведення біржею перевірок причин несвоєчасного виконання.

Рішення було прийнято радою ПФТС із метою забезпечення належного контролю за виконанням зобов'язань за угодами, укладеними на біржі.

Як повідомляло агентство, асоціація ПФТС заснована у лютому 1996 року, - це об'єднання учасників ринку цінних паперів.

У жовтні 2006 року Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку продовжила свідоцтво про реєстрацію асоціації ПФТС як саморегулюючої організації до 11 травня 2009 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua