Експерт: ПФТС знаходиться під впливом дій торговців, а не фундаментальних чинників


Експерт: ПФТС знаходиться під впливом дій торговців, а не фундаментальних чинників

ПФТС знаходиться під впливом дій торговців, а не фундаментальних чинників. Таку думку висловив голова Департаменту аналітики ІК "ASTRUM Інвестиційний Менеджмент" Юрій Белинський.

В якості приклада експерт навів вчорашні торги на ПФТС, що завершилися зростанням індексу на 9,64%. "Лідером зростання стали акції "Західенерго". Також найбільший обсяг торгів був зафіксований саме цими паперами (65%). Це ще раз показує низьку ліквідність українського ринку, а також те, що на його поведінку більше впливу чинять непрозорі дії лідерів торгів, ніж які-небудь фундаментальні або ринкові чинники", - вважає він.

Експерт прогнозує, що найближчим часом на ринок може позитивно вплинути закінчення місяця і бажання торговців отримати очки по зростанню цін і обсягу торгів.

"Проте, у випадку, якщо світові ринки торгуватимуться в негативній зоні, відновлення ПФТС за рахунок внутрішніх чинників може не відбутися навіть за рахунок стабілізації на валютному ринку і позитивних новин з ухвалення пакету антикризових законів парламентом. Більш того, динаміку ринку ПФТС на нинішніх цінових рівнях передбачити складно через часті маніпуляції цінами і обсягами торгів з боку лідируючих гравців", - відзначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua