Заборгованість із зарплати на шахтах виросла на 470% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Заборгованість із зарплати на шахтах виросла на 470%

435
Однією з основних причин збільшення у вересні заборгованості із зарплати є зростання зарплатного боргу на вугільних підприємствах (на 1 жовтня в порівнянні з 1 вересня склало 469,8%). Про це заявила міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова в коментарі щодо різкого збільшення у вересні заборгованості з виплати зарплати.
За словами міністра, проблеми з виплатою зарплати вуглярам обумовлені неплатежами енергетичних підприємств та істотним зменшенням обсягів реалізації коксівного вугілля.
Серед інших істотних причин збільшення заборгованості із зарплати Л.Денисова назвала погіршення фінансового стану підприємств, неповне фінансування державних замовлень, непроведення розрахунків за продукцію і надані послуги.
Як відзначила Л.Денисова, збільшення обсягу заборгованості в порівнянні з 1 вересня зафіксовано майже у всіх регіонах країни, крім Одеської, Тернопільської, Херсонської, Черкаської областей і Києва.
Найвище зростання заборгованості було у Донецькій області - на 53,5 млн. грн.; Луганській - на 44,7 млн. грн., Львівській - на 23,6 млн. грн., Харківській - на 11,7 млн. грн., Запорізькій області - на 5,8 млн. грн., Чернігівській - на 3 млн. грн.
Довідка. За даними Держкомстату, загальна заборгованість з виплати заробітної плати в Україні, станом на 1 жовтня 2008 року, виросла в порівнянні з початком року, так й у порівнянні з 1 вересня. Так, у порівнянні із сумою заборгованості на 1 вересня 2008 року загальний обсяг заборгованості з виплати заробітної плати збільшився на 154,1 млн. грн., або на 22,2%, і склав 849,4 млн. грн. У порівнянні із січнем ц.р., заборгованість із зарплати виросла більш ніж на 181 млн. грн.
Останній раз заборгованість із зарплати більше 800 млн. грн. була зафіксована в серпні минулого року, тоді вона склала 802 млн. грн.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас