Уолл-стріт відіграла 1 трлн дол. з переляку, що вона вже "на дні"


Уолл-стріт відіграла 1 трлн дол. з переляку, що вона вже "на дні"

Фондовий ринок США пережив у вівторок один із найвдаліших днів, "відігравши" близько 10% або $1 трлн, повідомила керуючий директор Wilshire Associates Incorporated Кім Шеферд.

"Прибуток фондового ринку сьогодні склав один трильйон доларів. Трильйонний прибуток був раніше тільки один раз в історії Уолл-стріт", - сказала Шеферд.

Асоціація займається статистикою фондового ринку, що розраховується з динаміки цін на акції 5 тисяч компаній, що обертаються на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Успіх дня аналітики пояснюють головним чином тим, що гравці ринку, що розраховують на те, що біржа досягла "дна", скуповують дешеві акції.

"Деякі аналітики вважають, що з'явилися легкі ознаки того, що ринок потроху намацує дно", - прокоментувала підсумки дня газета Wall Street Jornal.

У той же час на ринку немає впевненості в тому, що тепер починається час биків й акції підуть вгору. Занадто гнітить тривала нестабільність і тінь рецесії, щоб переважити настрої інвесторів. Навіть настільки вражаючий результат дня не в змозі перекрити втрати Уолл-стріт, які з початку місяця склали близько $3 трлн, а до рівня минулого року - $6,6 трлн або -36,97%. До закриття торгів у вівторок індекс Dow Jones підвищився на 10,88%, досягши 9065,12 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua