Єлизавета ІІ через кризу зменшує видатки на свій гардероб


Єлизавета ІІ через кризу зменшує видатки на свій гардероб

Як заявили в Букінгемському палаці, королева, відома своїм бездоганним смаком до одягу, не стала шити нове розкішне плаття для державного банкету в столиці Словенії Любляні. Замість цього придворні кравці створили для неї скромне вечірнє вбрання із тканини, подарованої їй 20 років тому.

Парча сріблистого, золотавого і сірого кольорів, подарована королеві під час її давньої поїздки в країни Близького Сходу, до даного моменту акуратно зберігалася загорненою в безкислотний папір.

Єлизавета, що прибула в Словенію на чотири дні, з'явиться в новому парчевому вбранні в палаці Брдо маршала Тіто під містом Крань.

Як говорять у резиденції Єлизавети, королева ніколи не відрізнялася марнотратністю, віддаючи перевагу за можливості використанню речі по максимуму, щоб уникнути нових замовлень.

Відомо, що в одну з нерушимих звичок королеви входить виключати за собою світло, а її чоловік, герцог Едінбурзький, якось поскаржився, що носить штани, що зшиті із тканини, купленої ним 51 рік тому.

Ощадливість британської королеви посилив ще й той факт, що в результаті світової фінансової кризи вона втратила більше третини свого інвестиційного капіталу, тобто 37 мільйонів фунтів стерлінгів. Саме така сума становить третю частину вкладених нею грошей в акції банків, компаній та інші цінні папери.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua