Падіння євро проти долара США підсилюється — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Падіння євро проти долара США підсилюється

Валюта
1971
У вівторок торги відкрилися подальшим падінням всіх основних валют проти американського долара. О 6:00 за GMT пара євро/долар стрімко пробила попередній рівень підтримки 1.3287, і відправилася "скоряти нові мінімуми", британець не відставав також, слідом за євро валюта пробила оцінку 1.7100 і продовжила свій спадний рух.
Все це можна віднести до наростаючого занепокоєння, щодо глобальної фінансової кризи, що "вже" торкнулася практично всіх. Це й стало причиною рятування від високоприбуткових валют.
До початку американської сесії зміцнення долара США продовжилося. Це було викликано черговим падінням цін на нафту, а також падінням американських акцій, що й збільшило попит на долар як на валюту-сховище.
У такий спосіб пара євро/долар перевершила всі очікування, закінчивши торги на оцінці 1.3050, британський фунт, не відстаючи, закрився в районі 1.6700.
На сьогоднішній день варто відзначити публікацію протоколу останнього засідання Банку Англії. По США варто звернути увагу на запаси енергоносіїв, а також виходить публікація рішення по процентних ставках у Н. Зеландії. Японія "порадує" виходом загального сальдо балансу зовнішньої торгівлі.
Антон Глумаков
За матеріалами:
xDirect
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас