Баффет купує акції компаній США - "частину майбутнього Америки за дуже низьку ціну"


Баффет купує акції компаній США - "частину майбутнього Америки за дуже низьку ціну"

Відомий фінансист Уоррен Баффет купує акції американських компаній, стверджуючи, що в тому випадку, якщо котирування на фондовому ринку будуть залишатися привабливими, його персональні інвестиції, відмінні від частки в Berkshire Hathaway, незабаром будуть повністю складатися з акцій компаній США, повідомляє агентство Bloomberg.

Стратегія Баффета зводиться до принципу - "побоюйся, коли інші жадують, і будь жадібним, коли інші бояться".

Перебільшені страхи щодо довгострокових перспектив багатьох великих компаній є дурними, їхня основна частина, імовірно, покаже рекордні прибутки в найближчі роки, відзначає Баффет.

Незважаючи на те, що короткострокові коливання фондових ринків непередбачувані, існує ймовірність, що ринок відновиться перш, ніж відновиться економіка і довіра інвесторів, вважає він.

Згадавши період депресії в американській економіці в 30-і роки, Баффет відзначив, що індекс Dow Jones Industrial досяг свого мінімуму в липні 1932 року. При цьому економічна ситуація продовжувала погіршуватися доти, поки президентом США в березні 1933 року не став Франклін Рузвельт, але з липня 1932 року по березень 1933 року Dow Jones виріс на 30%.

Погані новини, за словами Баффета, є найкращим другом інвесторів, оскільки дозволяють їм купувати "частину майбутнього Америки за дуже низьку ціну".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua