СМЕ викупила у Роднянського і Фуксмана останні 10% "Студії "1+1" за 109,1 млн дол.


СМЕ викупила у Роднянського і Фуксмана останні 10% "Студії "1+1" за 109,1 млн дол.

Американська Central European Media Enterprises Ltd. (CME), завершила покупку 10% акцій українського телеканалу "Студія 1+1" (Київ) в Олександра Роднянського і Бориса Фуксмана, у підсумку консолідувавши 100% акцій української компанії.

Відповідно до прес-релізу CME, поширеного у вівторок, сума угоди склала $109,1 млн.

Як повідомлялося, CME, володіючи 60% акцій "Студії "1+1", наприкінці червня поточного року завершила угоду купівлі 30% телеканалу за $219,6 млн, з яких $79,6 млн коштами одержали О.Роднянський і його партнер Б.Фуксман. $140 млн були виплачені іншому міноритарію телеканалу Ігореві Коломойському.

Тоді в рамках угоди Б.Фуксман та О.Роднянський одержали також пут-опціон на продаж решти 10% за мінімальною ціною $95,4 млн у перший рік, $102,3 млн - у другий рік та $109,3 млн - у третій рік.

Чистий дохід телеканалу "Студія "1+1" у січні-червні 2008 року склав $53,473 млн, телеканалів "Кіно" та "Сіті", що також входять у групу, $2,302 млн.

CME, крім телеканалів групи "Студія 1+1", управляє телекомпаніями Nova TV у Хорватії, TV Nova та Galaxie Sport у Чехії, PRO TV, PRO TV International, Acasa, PRO Cinema і Sport.ro у Румунії, Markiza та Galaxie Sport у Словаччині, POP TV і Kanal A у Словенії.

CME цього року заявляла про плани протягом трьох років стати провідною телевізійною компанією в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua