Митниця заявляє, що через світову кризу у жовтні знизився імпорт


Митниця заявляє, що через світову кризу у жовтні знизився імпорт

Голова Державної митної служби Валерій Хорошковський заявляє про зниження імпорту у зв'язку зі світовою фінансовою кризою в жовтні. Про це він повідомив на прес-конференції.

"За першу половину жовтня ми маємо істотне зниження вантажів як таких, тобто... істотне зниження імпорту в тоннах", - сказав Хорошковський.

Він додав, що в першу чергу відзначається зниження товарної складової імпорту.

"Якщо бачимо зниження приблизно на 50% складової імпорту в товарах, то лише на 13% - зниження імпорту в грошах", - сказав він.

Хорошковський висловив надію на стабілізацію в цій сфері у зв'язку з рішеннями РНБО від 20 жовтня про стабілізуючі заходи в економіці. Він відзначив, що головним чином знизився імпорт паливно-мастильних матеріалів.

Нагадаємо, 20 жовтня РНБО розглянув антикризовий план стабілізації фінансової системи.

РНБО ініціює створення державного стабілізаційного фонду. Передбачається, що ресурси фонду будуть, у тому числі, направлятися на підтримку галузей економіки, що зіткнулися з різким зниженням попиту на свою продукцію. За рахунок коштів стабфонду надалі також можуть викупатися акції найбільших підприємств і банків, що зазнають фінансово-економічні труднощі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua