Гулей: Санація Промінвестбанку можлива із залученням держбанків


Гулей: Санація Промінвестбанку можлива із залученням держбанків

Голова правління Ощадбанку Анатолій Гулей вважає можливою санацію Промінвестбанку (ПІБ, обидва - Київ) із залученням державних банків.

"Я думаю, що потрібно говорити про санацію (ПІБ - ред.) через державні банки. (...) Якщо нас визначать санатором, я із задоволенням візьмуся за цю роботу, тому що це дійсно робота державного банку", - сказав А.Гулей журналістам у вівторок.

Коментуючи плани щодо розвитку Ощадбанку, він сказав, що чистий прибуток банку за підсумками 2008 року складе близько 400 млн грн.

"Ми розраховуємо, що буде близько 400 млн грн (чистого прибутку за підсумками 2008 року - ред.)", - сказав він.

А.Гулей також повідомив, що Ощадбанк поки не планує істотно переглядати стратегію розвитку у зв'язку з погіршенням ситуації на фінансовому ринку України.

"Ми переглянемо основні показники у зв'язку з тим, що не можемо нарощувати кредитний портфель і кредитуємо в межах повернення. Я думаю, що це не сильно вплине (на бізнес-стратегію банку - ред.)", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua