Азаров: Партія регіонів не підтримає антикризову програму уряду


Азаров: Партія регіонів не підтримає антикризову програму уряду

Партія регіонів не підтримає розроблену урядом програму антикризових дій. Про це заявив народний депутат, член фракції Партії регіонів Микола Азарова сьогодні на брифінгу.

Він відзначив, що уряд пропонує у своїй програмі ввести обмеження на виїзд за кордон тих громадян, які є боржниками перед банками. Крім того, пропонується впровадити можливість позасудового звернення щодо стягнення заставного майна в порядку, визначеному Кабінетом міністрів. Також, за його словами, уряд пропонує збільшити в 5-10 разів податки на транспортні засоби, підняти рентну плату на видобуток газу у два рази.

"От і законопроект, що вони бояться винести у Верховну Раду, через РНБО хочуть просунути, - сказав М.Азаров. - ...Вони от цю дикість пропонують і хочуть, щоб ми її підтримали".

У свою чергу народний депутат, заступник голови парламентського комітету з питань економічної політики Ірина Акімова заявила, що в програмі уряду пропонується випустити на суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість державні цінні папери.

Вона підкреслила, що це робиться в той час, коли підприємства відчувають недостатність оборотних коштів. Нагадаємо, сьогоднішнє ранкове засідання Верховної Ради України було закрито. Вечірнє засідання проводитися не буде. Засідання неможливо було провести через блокування народними депутатами від БЮТ трибуни парламенту. Вони вимагали першочергового розгляду антикризових документів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua