Автокредити без авансу відходять у минуле


Автокредити без авансу відходять у минуле

П'ять банків підвищили суму початкового внеску по автокредитах у гривні, причому одержати такий кредит без авансу тепер можна в небагатьох установах.

За даними компанії "Простобанк Консалтинг", за останні два тижні п'ять банків з 50-ти лідерів на ринку кредитування фізосіб підвищили суми початкового внеску по автокредитах у гривні терміном на три роки. Тепер середнє значення авансу - 17,5%. При цьому у двох банків - внесок досяг 50%, і тільки дев'ять банків пропонують кредити з авансом 10%.

Слід зазначити, що автокредити без початкового внеску в середині жовтня можна було одержати в таких банках як Донгорбанк, Індекс-банк, ПУМБ.

Оскільки зараз ліміти кредитування обмежені, і кредит можуть одержати не всі охочі, то відмова від безавансових автокредитів і збільшення розміру авансу повинні знизити ризики автокредитів і зменшити кількість клієнтів, які хочуть придбати авто через банк.

"Умова високого авансу просіє потенційних банківських клієнтів і залишить забезпечених і надійних позичальників, які можуть собі дозволити заплатити великий платіж відразу, - розповідає Ростислав Майкович, фінансовий аналітик компанії "Простобанк Консалтинг". - У майбутньому можна чекати, що деякі банки піднімуть аванс із 10% до 15%, поки ситуація на ринку банківських послуг повністю не нормалізується. У кожному разі, автокредити без авансу не повернуться на ринок раніше, ніж через півроку".

Олеся Блащук

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua