0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Падіння індексу споживчої довіри в США в жовтні перевищило прогноз


Падіння індексу споживчої довіри в США в жовтні перевищило прогноз

Індекс довіри споживачів у США, що розраховується економістами Мічиганського університету, у жовтні знизився більш значно, ніж очікувалося.

Попереднє значення індексу склало 57,5 пункту в порівнянні з 70,3 пункти у вересні, повідомило агентство Bloomberg.

Аналітики очікували падіння показника до 65 пунктів.

Довіра американців до економіки країни знижується в умовах погіршення ситуації на ринку праці та кризи на фінансових ринках. Все це сприяє послабленню споживчих витрат і може підштовхнути економіку країни до глибокої рецесії, відзначають експерти.

"Споживчий сектор перебуває в дуже несприятливому становищі, - відзначає головний економіст з американських ринків Maria Fiorini Ramirez Inc. у Нью-Йорку Джошуа Шапіро. - Дуже багато невизначеності. Нам варто чекати на дуже неприємних цифр зі споживчих витрат найближчим часом".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування