S&P може знизити рейтинг UBS


S&P може знизити рейтинг UBS

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's помістило на перегляд кредитний рейтинг UBS AG, найбільшого швейцарського банку, з можливістю зниження, говориться в прес-релізі S&P.

"Перегляд рейтингу відображає наші сумніви щодо можливостей генерації прибутку банком, а також перспектив розширення в нинішніх складних умовах, які, імовірно, збережуться на основних ринках UBS у середньостроковій перспективі", - відзначається в повідомленні агентства.

У четвер UBS оголосив про залучення 6 млрд швейцарських франків ($5,24 млрд) за рахунок розміщення конвертованих облігацій на користь держави. Банк дійшов згоди з Національним банком Швейцарії про переведення неліквідних цінних паперів на суму до $60 млрд у капітал нового фонду.

UBS внесе в капітал фонду $6 млрд, ЦБ Швейцарії - $54 млрд. Для того, щоб оплатити свою участь у фонді, UBS розмістить конвертовані ноти на користь Швейцарії.

Додатковий капітал, що залучається банком, при конвертації в акції за ціною 20 франків дасть уряду країни 9%-ву частку в UBS.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua