Нафтогаз України: Метою посилення договірних умов на постачання газу є покращення дисципліни його споживання та оплати


Нафтогаз України: Метою посилення договірних умов на постачання газу є покращення дисципліни його споживання та оплати

Передбачені новими договорами на постачання природного газу більш жорсткі санкції обумовлені необхідністю поліпшення дисципліни витрати палива та оплати за нього, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-центрі НАК "Нафтогаз України" у п'ятницю.

"Дійсно, у нові договори введені більш жорсткі санкції за безлімітне споживання газу з метою підсилити дисципліну витрати палива, розрахунків за нього і головне - підвищити рівень ефективності менеджменту теплопостачальних підприємств. При цьому новий договір істотно не відрізняється від того, котрий підписало більшість теплокомуненерго торік", - відзначив співрозмовник агентства.

У держхолдингу уточнили, що нові договори з "Газом України" уже підписало більше 600 теплопостачальних підприємств, або близько 60% їхньої загальної кількості.

"Процес укладання договорів з іншими підприємствами триває. Більше того, такі ж договори з "Газом України" уже підписали і працюють по них усі міськ- та облгази", - відзначили в прес-центрі.

"Нові договори не хочуть підписувати ті, у кого великі борги і порушення в сфері оплати газу, і ті, хто вже зараз упевнений, що буде безлімітно споживати газ, не платити за нього і далі нарощувати борги", - переконані в "Нафтогазі України".

Раніше мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус заявив, що запропонований комунальному підприємству "Івано-Франківськтеплокомуненерго" договір про постачання природного газу на опалювальний сезон 2008-2009 р. є усвідомленою спробою довести підприємство до банкрутства.

На його думку, передбачені в новому договорі штрафні санкції за несвоєчасні розрахунки за газ, "у тому числі й у розмірі 200%", є неприйнятними.

"Газ України" поставляє підприємствам теплоенергетики імпортний природний газ із ресурсів НАК "Нафтогаз України".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua