Експерт: Результат сьогоднішніх торгів на українському фондовому ринку визначиться динамікою західних майданчиків


Експерт: Результат сьогоднішніх торгів на українському фондовому ринку визначиться динамікою західних майданчиків

Результат сьогоднішніх торгів на українському фондовому ринку визначиться динамікою західних майданчиків, вважає аналітик інвестиційної компанії "Проспект Інвестментс" Олена Євдоченко.

За її словами, "вітчизняний ринок акцій у п'ятницю відкрився без будь-яких ідей і завмер на рівні вчорашнього закриття торгів". Незначне зростання показують акції Алчевського меткомбінату (+2,08%) і ”Азовсталі” (+1,8%), повідомила аналітик.

Як вважає О.Євдоченко, "у цілому очікується, що до виходу чергової порції статистики щодо будівельного сектора США (сьогодні о 15:30 за київським часом) і до відкриття торгів у США котирування по акціях українських емітентів обмежаться рівнем учорашнього дня і різких стрибків униз або вгору не буде". Аналітик нагадала, що вчорашні торги на американській фондовій біржі закрилися значним зростанням, у зв'язку із чим сьогодні на відкритті на російській та європейській фондових майданчиках сформувалося позитивне тло.

О.Євдоченко відзначила, що вчора на динаміку ринку США вплинуло декілька статистичних даних. Краще за всіх виглядала звітність компанії Google, чистий прибуток якої виріс на 26%, повідомила аналітик. Вона підкреслила, що "звітність по Google і витягла вчора американський ринок у плюс".

Однак, за словами аналітика, якщо на відкритті російський ринок у середньому показував зростання порядку 5%, то вже станом на 12:40 він розвернувся вниз і показує в середньому мінус 4,5%. Європейські ринки також почали знижуватися, але поки залишаються в плюсі, відзначила О.Євдоченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua