Через кризу українці кинулись скуповувати нерухомість


Через кризу українці кинулись скуповувати нерухомість

За даними аналітичного відділу агентства нерухомості "Благовіст", кількість угод купівлі/продажу, проведених у першій половині жовтня 2008 р., виросла на 24%, а обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва збільшився на 17,3% у порівнянні з вереснем цього року.

Збільшення активності інвесторів на ринку нерухомості пов'язане з подіями на фінансовому ринку країни, вважають аналітики АН "Благовіст".

"Відтік коштів з депозитів і відсутність інших фінансових інструментів (фондові індекси падають, а інвестиційні фонди не можуть запропонувати серйозне збільшення капіталів) приводять до того, що вкладення коштів у нерухомість сьогодні залишаються єдиним способом зберегти свої гроші", - говориться в аналітичному повідомленні компанії.

Експерти припускають, що кошти, які могли б бути направлені на термінові депозитні рахунки або покупку акцій, опиняться на ринку нерухомості. Гроші, вкладені в нерухомість, не піддані інфляції.

На ринку представлена достатня кількість об'єктів, що за своїми параметрами цілком відповідають смакам найвимогливіших клієнтів, запевняють експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua