S&p помістило рейтинги "Альфа-банк", "Кредобанк" і "Укрсоцбанк" в список Creditwatch з негативним прогнозом


S&p помістило рейтинги "Альфа-банк", "Кредобанк" і "Укрсоцбанк" в список Creditwatch з негативним прогнозом

Standard & Poor's заявило про те, що довгострокові і короткострокові кредитні рейтинги контрагента (В+/в) ЗАТ "Альфа-банк", АТ "Кредобанк" і АКБ "Укрсоцбанк" поміщені в список Creditwatch з негативним прогнозом, повідомляє прес-служба S&p. Разом з тим рейтинги за національною шкалою "Альфа-банка" і "Кредобанка" на рівні "uaA-" також поміщені в список Creditwatch з негативним прогнозом.

Це рейтингова дія послідувала за поміщенням суверенних кредитних рейтингів України (рейтинг по зобов'язаннях в іноземній валюті: В+/ Creditwatch Негативний/в; рейтинг по зобов'язаннях в національній валюті: ВB-/ Creditwatch Негативний/в; рейтинг за національною шкалою: uaAA Creditwatch) в список Creditwatch з негативним прогнозом.

Поміщення рейтингів України в список Creditwatch відображає хвилювання аналітиків S&p у зв'язку з погіршенням економічної ситуації та пов'язаним з цим знеціненням національної валюти, а також впливом цих чинників на якість активів фінансового сектора України, особливо в світлі високого рівня запозичень в іноземній валюті приватного сектора.

"Ми чекаємо, що суверенні рейтинги України будуть виведені із списку Creditwatch цього місяця, після чого з цього списку будуть виведені рейтинги трьох вказаних банків. Якщо рівень суверенного рейтингу, що виводиться із списку Creditwatch, буде знижений, це відповідним чином відіб'ється на рейтингах банків", - заявила кредитний аналітик Standard & Poor's Аннет Есс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua