Падіння індексу виробничої активності у Філадельфії в жовтні виявилося максимальним за 20 років


Падіння індексу виробничої активності у Філадельфії в жовтні виявилося максимальним за 20 років

Падіння індексу виробничої активності, що розраховує Федеральний резервний банк Філадельфії, у жовтні значно перевищило прогнози й виявилося максимальним з жовтня 1990 року, повідомило агентство Bloomberg.

Індикатор впав до мінус 37,5 пункту в порівнянні з 3,8 пункти місяцем раніше. Негативне значення індексу означає скорочення активності у виробничій сфері регіону.

Аналітики очікували зниження цього показника до мінус 10 пунктів.

Середній рівень індексу в 2007 році становив 5,1 пункту, в 2006 році - 8,1 пункту.

Скорочення виробничої активності у Філадельфії показує, що цей сектор так і не почав відновлюватися. Промвиробництво в США у вересні впало на 2,8% - максимальне падіння з 1974 року. Зниження активності у виробничій сфері будуть сприяти подальшій втраті робочих місць, при цьому погіршення доступності кредитів негативно позначається на рівні витрат компаній і споживачів, відзначають експерти.

"Можна чекати різкого зниження замовлень та обсягів виробництва, - відзначає старший економіст Janney Montgomery Scott Гай Лебас. - Ми прямуємо до дійсно дуже серйозної рецесії. Експортний попит залишався гарною підтримкою виробничому сектору, однак і цієї підтримки більше немає".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua