Мерія Москви викупить недобудовані квартири


Мерія Москви викупить недобудовані квартири

Мерія Москви оголосила про готовність субсидіювати будівельні компанії, що постраждали від фінансової кризи. Вона запропонувала столичним забудовникам продати їм побудоване житло для виконання соціальних програм. На придбання квартир влада витратить біля двох мільярдів доларів до кінця року.

В умовах кризи московські забудовники-девелопери опинилися в складній ситуації - західні кредити закінчилися, а у вітчизняних банках пропонують позики мінімум під 20-25% відсотків річних. У результаті більшість будівельних майданчиків у Москві виявилися заморожені.

У той же час серед населення Москви вже назріває невдоволення. Жителі російської столиці дивуються, чому міська скарбниця виділяє настільки велику суму на підтримку одного з найбільш високорентабельних бізнесів. За останні три роки вартість московського житла виросла в три рази - у середньому до 6,5 тисячі доларів за "квадрат".

Окремі аналітики припускають, що дешеві квартири можуть не дістатися черговикам, а їх викуплять комерційні компанії. Крім того, не вирішене питання, хто і як буде визначати вартість квартир, що придбає влада столиці.

Київська міськдержадміністрація про плани з викупу квартир у столичних будівельних компаній поки не заявляла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua