Експерт: Криза ліквідності суттєво не вплине на ринок комерційної нерухомості в Україні


Експерт: Криза ліквідності суттєво не вплине на ринок комерційної нерухомості в Україні

Криза ліквідності суттєво не вплине на ринок комерційної нерухомості в Україні. Про це на прес-конференції заявив сьогодні управляючий директор Colliers International (Україна) Олександр Носаченко. За його словами, велика ємність українського ринку, дефіцит комерційної нерухомості впливають на те, що світова економічна криза та криза в українському банківському секторі незначною мірою відіб'ються на ринку комерційної нерухомості.

За прогнозами О.Носаченка, в 2009 р. обсяг будівництва комерційної нерухомості не знизиться в порівнянні з поточним роком і складе не менше 200 тис. кв. м. На його думку, в 2009 р. орендні ставки на комерційну нерухомість, як мінімум, залишаться на рівні 2008 р., а, швидше за все, несуттєво зростуть.

О.Носаченко також зазначив, що Україна, і, зокрема, Київ, відчувають дефіцит комерційної нерухомості. Так, у Києві на 100 тис. населення припадає 100 кв. м комерційної нерухомості, в той час як у Варшаві – 700 кв. м. Загалом, за його словами, у Києві загальна площа комерційної нерухомості складає 1 млн кв. м, а у Варшаві – близько 3 млн кв. м при тому що населення Варшави удвічі менше ніж у Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua