ПФТС призупинила торги


ПФТС призупинила торги

Фондова біржа ПФТС призупинила о 12:25 на одну годину торги у зв'язку зі зменшенням індексу ПФТС у порівнянні з індексом попереднього торговельного дня більш ніж на 5%. Про це повідомили в прес-службі ПФТС.

Відповідно до отриманої інформації, станом на 12:21 падіння індексу ПФТС склало 5,49%.

Довідка. Рада ПФТС 17 вересня 2008 року ухвалила рішення про розширення критеріїв щодо припинення торгів у зв'язку з "ціновою нестабільністю". Відповідно до рішення ради ПФТС, для акцій, які перебувають у котирувальному списку 1 рівня і/або входять до складу індексного кошика ПФТС, установлені наступні критерії "цінової нестабільності":

- зменшення/збільшення ціни угоди в порівнянні із ціною останньої угоди попередньої торговельної сесії (або ціною останньої угоди до моменту припинення торгів) більш ніж на 10%.

- зменшення/збільшення індексу ПФТС у порівнянні з індексом попереднього торговельного дня (або з останнім значенням до моменту припинення торгів) більш ніж на 5%.

Крім того, відповідно до рішення ради ПФТС, фондова біржа може призупинити торгівлю акціями емітента у випадку появи інформації, що істотно впливає на перебіг торгів, для її перевірки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua