В Америці ховають монети


В Америці ховають монети

В Америці введене обмеження на продаж монет із золота. Уряд пішов на такий захід, побоюючись за золотовалютний запас. Справа в тому, що населення країни почало масово скуповувати дорогоцінний метал. За минулі дев'ять місяців американці придбали більше 415 тисяч унцій золота в монетах American Eagles і 164 тисячі унцій золота в монетах American Buffalo.

Золото користується підвищеним попитом і серед інвесторів. Вони розглядають його як один із найнадійніших способів, щоб зберегти свої заощадження. Уже зараз американські фінансисти рекомендують своїм клієнтам розміщати як мінімум 10% власних коштів у золоті. Однак фінансисти допускають, що в умовах кризи ця частка може бути збільшена до 40-50%.

На цьому тлі вартість золота в Нью-Йорку виросла за минулий місяць на 60 доларів за унцію. За прогнозами експертів, дорогоцінний метал продовжить своє зростання до кінця року. Паралельно із цим видобуток золота у світі скорочується. Так, в 2007 році підприємства видали на-гора 2,5 тисячі тонн золота. Роком раніше у світі добули на 100 тонн більше металу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua