Ціни на житло в Росії впадуть на 20-30%


Ціни на житло в Росії впадуть на 20-30%

На конференції "Інвестиції в нерухомість: пакет антикризових ідей", що пройшла в Санкт-Петербурзі, девелопери, фінансисти, учасники вторинного ринку аналізували ситуацію, що склалася в сфері нерухомості в умовах міжнародної кризи, повідомляє кореспондент БН.ру. На думку президента Becar Realty Group Олександра Шарапова, сьогодні всіх найбільше хвилює питання про те, коли закінчиться криза.

"Уже ні в кого не виникає питання - чи є криза? Основне питання - коли вона закінчиться. Я вважаю, що "дно" наступить навесні", - відзначив він.

За словами Шарапова, такий прогноз ґрунтується на тому, що основна маса облігаційних позик у Європі та Америці, що складає близько $760 млрд, закінчиться приблизно у квітні і, виходячи із цього, можна припускати, що це і будуть найгірші часи.

Втім, за словами бізнесмена, до літа 2009 року ринок стабілізується, а восени вже почнеться підйом.

"Друге питання, що також тривожить всіх, - сказав Шарапов, - це наскільки ми впадемо? На мою думку, падіння цін на житло складе не менше 20-30%. Пік зниження вартості житла припаде приблизно на січень і протриває до квітня".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua