Ціна платини на NYMEX з початком поточного тижня знову впала нижче за позначку 1000 дол./унція


Ціна платини на NYMEX з початком поточного тижня знову впала нижче за позначку 1000 дол./унція

Ціна платини на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) з початком поточного тижня знову впала нижче за позначку 1000 дол./унція. Тройська унція платини на NYMEX 13 жовтня подешевшала за день ще на 7,6 дол. (-0,8%), а офіційна ціна активного ф'ючерсу (січень) склала 997,6 дол./унція - найнижчий показник за п'ять торгових днів. Нагадаємо, що нижче за позначку 1000 дол./унція ціни на платину були востаннє 6 жовтня, а ще раніше 3 жовтня ціна платини на NYMEX впала до найнижчого значення практично за три роки - 965,8 дол./унція.

Падіння цін на платину продовжилося 13 жовтня другу сесію поспіль і було обумовлено зниженням інвестиційної привабливості дорогоцінних металів, що виявилося в подальших продажах золота на COMEX.

Ціни з операцій з платиною консолідувалися 13 жовтня у вузькому діапазоні 985,0-1018,8 дол./унція. Не дивлячись на те, що торги з платини закрилися в мінусі, ціни з операцій свідчили про деяке зниження інтересу до продажів. Нагадаємо, що за останні два торгові дні ціна платини на NYMEX вже впала на 4,4%, або більш ніж на 64 дол./унція.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua