Акції Morgan Stanley подорожчали на 66% на домовленості з Mitsubishi UFJ про інвестиції


Акції Morgan Stanley подорожчали на 66% на домовленості з Mitsubishi UFJ про інвестиції

Котирування акцій американського банку Morgan Stanley злетіли на початку торгів у понеділок на 66% після повідомлення про досягнення домовленості з японським Mitsubishi UFJ Financial Group про інвестиції на суму $9 млрд, пише агентство Bloomberg.

Ціна паперів Morgan Stanley підскочила на $5,35 - до $15,03.

Як повідомлялося раніше, американський банк домовився про зміну умов інвестування $9 млрд японським Mitsubishi UFJ Financial Group і надасть йому замість звичайних 21% привілейованих акцій.

Причиною зміни умов угоди стало падіння вартості акцій Morgan Stanley на 60% минулого тижня. При цьому розмір пакета акцій, які Morgan Stanley віддасть найбільшому банку Японії за капіталізацією, не змінився в порівнянні з раніше досягнутою домовленістю - 21%.

За новими умовами Mitsubishi UFJ одержить конвертовані привілейовані акції Morgan Stanley на $7,8 млрд, які будуть конвертуватися у звичайні акції за ціною $25,25 проти раніше оголошених $31,25. Інша частина інвестицій - $1,2 млрд - піде на неконвертовані привілейовані акції. По обох видах привілейованих акцій виплачуються 10%-ві дивіденди.

Котирування звичайних акцій американського банку завершили торги в п'ятницю на рівні $9,68 за штуку, що на 62% нижче від ціни, що Mitsubishi UFJ погодився заплатити. Це викликало побоювання на ринку, що угода не буде завершена 14 жовтня, як було заплановано.

Одержання інвестицій з боку Mitsubishi UFJ є критичним для Morgan Stanley для того, щоб зберегти рейтинги на нинішніх рівнях, заявило минулого тижня агентство Moody's. У минулий четвер воно поставило на перегляд з можливістю зниження рейтинг банку "A1".

"Незважаючи на дуже складну обстановку, Mitsubishi UFJ і Morgan Stanley продемонстрували обопільну прихильність цьому стратегічному альянсу та переглянули умови інвестицій у найкращих інтересах обох компаній та їхніх акціонерів", - заявив президент і головний виконавчий директор японського банку Нобуо Куроянагі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua