Ціна золота на COMEX впала більш ніж на 3%


Ціна золота на COMEX впала більш ніж на 3%

Ціна золота на Товарній біржі Нью-Йорка (COMEX) впала 10 жовтня більш ніж на 3%. Тройська унція золота на COMEX подешевшала за день ще на 27,5 дол., а офіційна ціна активного ф'ючерсу (грудень) встановилася на відмітці 859,0 дол./унція - найнижчий показник з 3 жовтня ц.р.

Відзначимо, що в ході торгів 10 жовтня ціни по операціях із золотом на COMEX досягли максимального значення з початку липня ц.р. - 936,3 дол./унція. Високі ціни по операціях із золотом на початку торгового дня були обумовлені нестабільністю, що зберігається, на фондовому ринку. Проте надалі під тиском "дорогого" долара і стрімко дешевшаючої нафти інтерес до покупок золотих злитків пішов на спад, а торги перейшли в негативне поле і у результаті закрилися в мінусі.

"Дорогий" долар 10 жовтня значною мірою сприяв продажам золота, яке до недавнього часу залишалося для багатьох інвесторів "тихою гаванню". Нагадаємо, що до кінця минулого тижня долар істотно виріс в ціні щодо провідних світових валют, за винятком японської ієни. Dollar Index (spot), що відбиває зміни курсу американського долара щодо "корзини" шести провідних світових валют, 10 жовтня підвищився за день на 2,2% і досяг рекордного значення з початку серпня 2007 р. - 82,997 пункту.

Тим часом ціни на нафту 10 жовтня впали за день на 10,3% і встановилися на найнижчому рівні більш ніж за рік - за 13 місяців, що технічно додатково сприяло зниженню цін на золото, яке в умовах дефіциту фінансових коштів і банківської кризи, що заглиблюється, тепер розглядалося інвесторами як товарно-сировинний актив, залежний від курсу американського долара.

Падіння цін на золото продовжилося на COMEX 10 жовтня другий день підряд. За останні два дні ціна золота на біржі впала на 47,5 дол./унція, або на 5,2%, а в цілому за минулий тиждень ціна золота на COMEX знизилася на 3,1%, або на 25,8 дол./унція.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua