649
Гральний бізнес в Україні виходить з-під контролю
Гральний бізнес країни перетворюється в неконтрольовану трясовину, що засмоктує азартних співвітчизників тисячами, приносячи його власникам сотні мільйонів, пише український щотижневий журнал Кореспондент.
Як пише видання, зараз до стану одержимості азартними іграми ризикує дійти третина населення країни. За даними Інституту соціології НАН України, сьогодні 33% українців грають із долею і найчастіше на гроші як мінімум раз на місяць, вибираючи для цього або рулетку в казино, або звичайні карти.
При цьому 3% співгромадян уже перетворилися, на думку дослідників, у справжніх ігроманів. Їм підростає гідна зміна - майже 5% підлітків проводять вільний час в ігрових і комп'ютерних клубах.
Кореспондент відзначає, що попит охочих одержати “на дурняк” гроші задовольняє маса пропозицій. За останній рік, за даними Української асоціації діячів грального бізнесу (УАДГБ), кількість операторів грального бізнесу в країні збільшилася на 20% - з 3,5 тис. до 4,5 тис.
В Україні, як пише видання, гральний бізнес - дуже прибуткова і перспективна галузь. Річний оборот грального бізнесу в Україні УАДГБ оцінює в $ 1-1,5 млрд на рік. При цьому нелегальний сектор займає 60% цього ринку.
У той же час, за своїм впливом на долю людини ігрова залежність нічим не відрізняється від наркотичної та алкогольної, стверджують лікарі. У гравця час від часу відбуваються епізоди виграшів, які залишають яскраві емоції.
За матеріалами: Корреспондент.net
Поділитися новиною