General Motors і Chrysler припинили переговори про злиття через фінансову кризу


General Motors і Chrysler припинили переговори про злиття через фінансову кризу

За неофіційними даними, американський автовиробник General Motors і його конкурент Chrysler раніше вже вели переговори попередні переговори про злиття.

Проте переговори були припинені на тлі загальної несприятливої ситуації на фінансових ринках, передає Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ. Подробиці переговорів і сума передбачуваної операції не відомі.

Німецька Daimler-Benz AG об'єдналася з американським автовиробником Chrysler в 2000 р. Проте за 7 років злиття двох автовиробників так і не виправдало очікувань, що покладалися на нього.

Чистий прибуток Daimler AG в I півріччі 2008 р. знизився на 29,8% - до 2,64 млрд євро. Виручка компанії за першу половину 2008 р. збільшилася на 3,4% і склала 48,84 млрд євро.

Чисті збитки General Motors за підсумками першого півріччя 2008 р. склали 18,7 млрд дол. Виручка компанії за I півріччя 2008 р. знизилася на 10% і склала 80,6 млрд дол.

General Motors виготовляє вантажні і пасажирські автомобілі в 33 країнах. Компанія продає автомобілі під брендами Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, GM Daewoo, Holden, Hummer, Opel, Pontiac, Saab, Saturn і Vauxhall. В даний час в 7 європейських країнах працюють виробничі і складальні заводи GM.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua