Сильне падіння акцій українських компаній на закордонних ринках у п'ятницю продовжувалось


Сильне падіння акцій українських компаній на закордонних ринках у п'ятницю продовжувалось

Курси акцій компаній з основними активами в Україні на закордонних біржах у п'ятницю продовжували падати, при цьому по цілій низці компаній зниження перевищило 15%, видно з даних Лондонської (LSE) і Варшавської (WSE) фондової бірж.

Найсильніше впали акції девелоперської компанії "XXI Століття" - на 62,5%, до 37,5 пенсів ($0,63), тоді як у вересні минулого року їхня ціна досягала 16,95 британських фунтів, а на початку цього року вони коштували 7,1 фунт.

Папери гірничорудної Ferrexpo на LSE подешевшали на 15,6%, нафтогазових Regal Petroleum і Cadogan Petroleum - відповідно на 12,97% і на 16,91%, агрокомпанії Landkom - на 14,7%, фонду інвестицій у нерухомість DUPD - на 2,27%.

На Варшавській біржі акції агрохолдингів "Астарта" та "Кернел" упали відповідно на 5,32% та 18,95%.

Уникли падіння в п'ятницю акції, що до того сильно подешевшали, найбільшого виробника курятини в Україні "Миронівського хлібопродукту", а папери нафтогазової JKX навіть показали незначне зростання - на 0,46%.

Як повідомлялося, українська фондова біржа ПФТС у п'ятницю, як й у середу, вирішила знову не відкривати торги, побоюючись сильного зниження акцій і падіння ПФТС-індексу нижче 300 пунктів.

У цілому з початку року ПФТС-індекс знизився на 73,5%, з початку місяця - на 17,26%, у тому числі в останній торговельний день 9 жовтня - на 2,77%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua