Уряд України додав 11 пакетів акцій в перелік для приватизації у 2008 році


Уряд України додав 11 пакетів акцій в перелік для приватизації у 2008 році

Уряд України вніс 22,39% акцій ЗАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт", 55,77% ВАТ "Цукровий завод "Поділля", 34,913% ВАТ "Курахівський механічний завод" у перелік об'єктів для приватизації в 2008 році.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів №1306 від 8 жовтня, затверджений у лютому цього року перелік поповнений також ще вісьмома підприємствами, у тому числі 100% (за винятком пільгового продажу) ВАТ Мелітопольський завод "Автоцветлит" і ВАТ "Завод "Приплив", 19,75% ВАТ "Ужгородхліб", 50,492% ВАТ "Краснолучвуглебуд".

Крім того уряд вніс 14 державних підприємств в інший список – що готуються до приватизації цього року. Серед них найбільші - ДП "Чайка", "Придніпровський завод кольорових металів", "Харківський завод транспортного обладнання".

Як повідомлялося, через конфлікт навколо керівництва Фонду держави і між урядом і президентом за контроль над приватизацією, її обсяги цього року значно нижчі від планових, а велика приватизація фактично припинена.

За даними ФДМ, план приватизаційних надходжень в обсязі понад 8 млрд грн виконаний лише на 4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua