Хмари згущаються над Morgan Stanley після падіння акцій на 26%


Хмари згущаються над Morgan Stanley після падіння акцій на 26%

Акції Morgan Stanley упали в четвер на 26% - до мінімального за останні 10 років рівня, на тлі зростаючих побоювань інвесторів із приводу долі найбільших світових банків.

Акули кружляють ближче до Morgan Stanley, пише The Wall Street Journal. Банк сильно залежить від зовнішнього кредитування і має ризиковані облігації. За останні тижні клієнти хедж-фондів забрали з Morgan Stanley близько 1/3 своїх грошей, компанія не може випускати нових боргових зобов'язань.

Агентство Moody's поставило в четвер на перегляд з можливістю зниження рейтинг банку, що становить A1. Прогноз рейтингу для Goldman Sachs, іншого банку Уолл-стріт, змінений на негативний.

Morgan Stanley розраховує знизити тиск за рахунок залучення капіталу $9 млрд від Mitsubishi UFJ. Однак ціна покупки акцій банку ($25), уже погоджена сторонами, тепер уже в 2 рази перевищує поточну ціну, і замість 21% акцій за ті ж гроші японський банк тепер міг би одержати більше 60%.

Майбутнє Morgan Stanley залежить від того, чи виконає Mitsubishi свої зобов'язання. У четвер обидві сторони заявили, що угода йде за планом.

Аналітики вважають, що капітал Morgan достатній, щоб протриматися до третього кварталу 2009 року.

У четвер падали й акції інших фінансових інститутів. Merrill, що купить Bank of America, втратив 26%, акцій Credit Suisse - 21%, Wells Fargo - 15%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua