У ФК "Манчестер Юнайтед" не бояться фінансової кризи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У ФК "Манчестер Юнайтед" не бояться фінансової кризи

194
Представник сімейства Глейзерів, що володіє "Манчестер Юнайтед", заявив, що криза світової економіки ніяк не позначиться на клубі. Певні втрати вже зазнали власник "Челсі" Роман Абрамович і новий власник "Манчестер Сіті" компанія ADUG. Є побоювання, що криза може торкнутися і чемпіона Англії клуб "Манчестер Юнайтед".
Манкуніанці зберігають борг у розмірі 660 мільйонів фунтів з тих пір, як клуб перейшов під управління американським бізнесменам Глейзерам в 2005 році. В 2006 цей борг був реструктуризований, але напружена ситуація у світі зайвий раз збудила розмови щодо фінансового здоров'я "Юнайтед".
"Кредитний борг не робить негативного впливу на МЮ. Ми продовжуємо керувати клубом з метою зростання комерційних операцій. Рефінансування кредиту в 2006 році дозволяє нам почувати себе спокійно, а клубу - продовжувати рости у фінансовому плані", - заявив представник Глейзерів.
Додамо, що через кризу ледь не розорився титульний спонсор футболок "Манчестер Юнайтед" компанія AIG. Лише націоналізація державою врятувала компанію від руйнування. Відповідно до контракту з AIG, "червоні дияволи" щорічно одержували по 14 мільйонів фунтів. Втім, фінансові труднощі можуть змусити МЮ змінити спонсора. Інтерес до титулованого клубу з Англії вже проявляють компанії Budweiser та Saudi Telecom.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас