Вітчизняна нерухомість впорається з кризою


Вітчизняна нерухомість впорається з кризою

Український ринок нерухомості більш стійкий в умовах настання кризи в порівнянні з російським. Таке переконання висловив голова ради директорів Української будівельної асоціації (УБА) Лев Парцхаладзе.

"Ми в плані розвитку були десь на 3-4 роки молодшими від російського ринку, тому ми сьогодні консервативніші і не були настільки розрослими в обсягах будівництва, як російські компанії, де тепер у забудовників багато незакінченого будівництва і дуже багато фінансових кредитних та інвестиційних зобов'язань", - говорить Л.Парцхаладзе.

Голова УБА переконаний, що у випадку настання кризи ринку нерухомості, нашій країні буде легше з нею упоратися, у тому числі й тому, що українські компанії вже почали до неї готуватися.

"Зі східноєвропейського регіону масово виходять інвестори, місцеві і міжнародні. З огляду на набагато більшу потребу в інвестиціях російського ринку, а також те, що економіка Росії дуже залежить від нафти, що дешевшає, криза може набагато серйозніше зачепити російський ринок нерухомості" - сказав він.

У цілому, Л.Парцхаладзе відзначає "з огляду на те, що в Україні існує величезний відкладений попит на житло та об'єкти комерційної нерухомості, а також те, що наша країна не є експортером енергоресурсів, я вважаю, що український ринок нерухомості набагато міцніший від російського".

Українська будівельна асоціація була створена в 2005 році більш ніж 58-ма великими інвестиційно-будівельними компаніями для представлення і захисту інтересів вітчизняних будівельних компаній та інвесторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua