Компанія ВОЛЯ починає ретрансляцію українського кіноканалу "ENTER-фільм" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія ВОЛЯ починає ретрансляцію українського кіноканалу "ENTER-фільм"

3
Найбільший оператор кабельного телебачення м. Києва — компанія ВОЛЯ — послідовно поліпшуючи якість програмного наповнення, повідомляє про початок ретрансляції у своїх мережах українського супутникового кіноканалу "ENTER-фільм". Його перегляд буде доступний з 21 серпня 2002 року у вузькополосній кабельній телевізійній мережі (робочий діапазон частот 40–240 МГц), що охоплює більшість районів Києва.
Таким чином, список телевізійних каналів, представлених у вузькополосній мережі, виглядає так (у довільному порядку):
ENTER-фільм, Новий канал
ОТV, ОРТ Международный
КТМ, ТЕТ/ТРК “Київ”
ICTV, Гравіс
М1, ІВК, СТБ
7 канал, УТ1
УТ2/1+1
Інтер/КДТРК, Тоніс
ТБ Табачук
Український супутниковий киноканал "ENTER-фільм" здійснює мовлення 24 години на добу з 25 лютого 2002 року. Канал ретранслюють у своїх мережах понад 150 кабельних операторів по Україні — і, за оцінками каналу, його передачі дивиться близько 1,7 млн. людей.
Кількість випусків новин кіно — до семи на день. Це не тільки новини кіножиття України, але й новини Голівуду і російського кінематографу.
З програм великою популярністю користуються щоденні випуски "Кінокалендаря", в яких розповідається про дати в історії кіно.
Компанія ВОЛЯ — провідний український провайдер високоякісних послуг у сфері інформації, розваг та комунікацій для приватних користувачів і корпоративних клієнтів. Сьогодні ВОЛЯ надає послуги аналогового кабельного телебачення (торговельна марка Воля Кабель), цифрового телебачення (Воля Преміум ТБ) та високошвидкісного доступу до Інтернету через кабельні мережі (Воля Броадбенд).
Компанія розпочала активну діяльність у 2000 році, коли дефіцит інвестицій у сферу кабельного телебачення Києва стримував забезпечення якості послуг та застосування нових технологій, без яких подальший розвиток цього ринку був неможливим.
З урахуванням ситуації було притягнуто великі інвестиції, придбано, об'єднано та узято на обслуговування мережі найбільших операторів кабельного телебачення Києва — "Київтелемонтаж" (КТМ) та "ІнтерВідеоКиїв" (ІВК). Інвестиції у сумі понад $ 30 млн. було спрямовано на розвиток телекомунікацій, інтернет-технологій та розроблення програмного забезпечення. Істотну частину інвестицій було спрямовано на будівництво волоконно-оптичних мереж, придбання та модернізацію наявних кабельних мереж, закупівлю устаткування для цифрового мовлення, поліпшення сервісу, а також на розширення спектру пропонованих послуг.
Сьогодні кабельна мережа компанії ВОЛЯ охоплює майже 800 тис. квартир у Києві. У компанії працює більш ніж 650 висококваліфікованих фахівців.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас