Золото і срібло повертають втрачені позиції


Золото і срібло повертають втрачені позиції

Срібло повернуло собі частину втрачених позицій у вівторок, незважаючи на падіння цін на нафту через збільшення запасів нафти та бензину в США. За даними Міністерства енергетики запаси нафти в США минулого тижня виросли на 4,3 млн. барелів до 294,5 млн. барелів, Запаси бензину виросли на 0,9 млн. барелів до 179,6 млн. барелів. Нафта торгувалася навколо позначки $100,00. Нафта марки light sweet закінчила день у районі $98.50 за барель.

Дані по США змогли нарешті-то вплинути на курси дорогоцінних металів. Індекс ділової активності у виробничій сфері у вересні впав до 43,5 з 49,9 у серпні. Економісти прогнозували зниження значення до 49,5. Зниження індексу нижче 50 пунктів сигналізує про падіння активності в даному секторі. Падіння індексу сприяло зростанню дорогоцінних металів.

Золото на американських торгах піднімалося до позначки $893,20 за унцію. Ціни на срібло піднімалися до позначки $12,940 за унцію.

Ціна січневого контракту на платину знижувалася на $14,60 до $1043,10 за унцію. Ціна грудневого ф'ючерса на паладій опускалася на $8,25 до $210,95 за унцію.

Сьогодні основною подією стане рішення щодо процентної ставки Європейського Центрального банку. Пізніше відбудеться прес-конференція голови ЄЦБ Ж.-К.Тріше. По США основною стане кількість заявок на допомогу з безробіття за тиждень. Очікується певне поліпшення ситуації на ринку праці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua