До 2019 року "квадрат" житла у Санкт-Петербурзі буде коштувати 10 тисяч доларів


До 2019 року "квадрат" житла у Санкт-Петербурзі буде коштувати 10 тисяч доларів

Житло в Санкт-Петербурзі буде коштувати $10 тис. за 1 кв. м до 2019 року. Таку думку голова відділу стратегічного маркетингу Санкт-Петербурзької корпорації "Строймонтаж" Дмитро Карманов висловив на круглому столі "Тягар іпотеки". На думку маркетолога, ціноутворення на ринку житла визначається співвідношенням попиту та пропозиції.

В останні роки темпи нарощування коштів, що направляються на покупку житла, перевищували швидкість збільшення будівництва, через це ціни росли. Через цю ж "фундаментальну" причину вони продовжать збільшуватися.

Дмитро Карманов вважає, що якщо покупці житла на кілька місяців займуть вичікувальну позицію, розраховуючи на зниження цін, вони спровокують новий виток цін. Саме психологічні фактори обумовили не плавне зростання цін, а стрибкоподібне.

Гендиректор будівельної компанії "Піонер" Олександр Погодін заявив, що вже до 2012 року в Санкт-Петербурзі вартість квадратного метра може скласти $10 тис. Такий його прогноз заснований на вартості землі на земельних аукціонах Фонду майна.

Вартість землі в ціні продажу практично незмінно становить 10-15%. Із цього Погодін робить висновок, що куплені по $1 тис. за кв. м ділянки "обіцяють" житло на них за ціною $10 тис. за квадрат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua