Падіння цін на українське житло можна і не дочекатися?!


Падіння цін на українське житло можна і не дочекатися?!

В умовах скорочення обсягів будівництва не слід очікувати падіння цін на житло. Таку думку висловив журналістам президент корпорації "Столиця" (Київ) Валентин Ісак, передає УНІАН.

За його словами, у ситуації, коли скорочуються обсяги будівництва, вартість нерухомості може тільки рости.

При цьому на вартість житла впливає і збільшення вартості будматеріалів, енергоносіїв, виділення земельних ділянок, а також корупція.

За даними Ісака, з початку року основні будівельні матеріали виросли в ціні на 20%. Також президент корпорації відзначив, що світова криза ліквідності збіглася з політичною кризою, ускладнивши ситуацію на будівельному ринку.

Ісак також вважає, що криза в будівельній галузі може протривати не більше року. На його думку, за відсутності платоспроможного попиту "будуть рік стояти квартири", забудовники не будуть продавати їх нижче собівартості.

При цьому якщо будівництво буде стримуватися і дефіцит житла буде рости, то в 2009 році ціни на житло можуть вирости на 30-40%, - вважає Ісак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua