0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Для повернення страхових внесків колишнього СРСР потрібно 7 млрд. гривень


Для повернення страхових внесків колишнього СРСР потрібно 7 млрд. гривень

Для виплати компенсацій всім застрахованим колишнього Укрдержстраху необхідні кошти на суму більше 7 млрд.грн., однак на цей рік на виплату передбачено лише 10 млн.грн.

Про це повідомив Голова Наглядової Ради НАСК "Оранта" Олег Спілка.

Він стверджує, що НАСК "Оранта" неодноразово вносила дані пропозиції на розгляд уряду, пропонуючи провести виплати всім застрахованим колишнього Укрдержстраху по таких видах страхування як змішане страхування життя, страхування дітей, додаткової пенсії, довічне страхування, весільне.

За його словами, "борги залишилися перед населенням за державою". "А відповідно до рішення уряду, виплати проводяться тільки спадкоємцям застрахованих, що померли в 2005-2008 роках", - відзначає він.

Нагадаємо, НАСК "Оранта", будучи правонаступником Укрдержстраху колишнього СРСР, веде архіви особистих рахунків клієнтів Укрдержстраху, приймає заяви та проводить виплати, тобто здійснює тільки операційну діяльність.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування