Україна в п'ятницю відкрилась у "мінусі"


Україна в п'ятницю відкрилась у "мінусі"

Український фондовий ринок у п'ятницю відкрився зниженням.

Котирування "блакитних фішок" на фондовій біржі ПФТС на відкриття торгів у п'ятницю впали в середньому на 3%, обсяги угод невеликі.

"Торги сьогодні відкрилися зниженням котирувань на 2-3% на негативних новинах зі США (відсутність компромісу щодо плану відновлення економіки США і крах WaMu). Раніше подібне зниження спіткало азіатські і європейські ринки. Однак подальшого зниження котирувань в Україні не було. Ринок почав відновлювати свої позиції синхронно із майданчиками Європи та Росії", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" начальник аналітичного відділу ТОВ "Український фондовий центр" (Київ) Володимир Ланда.

При цьому експерт відзначив, що реакція світових ринків на ситуацію з WaMu набагато спокійніша, ніж на недавнє банкрутство Lehman Brothers, що, на його думку, свідчить про істотну підтримку біржових індексів на поточних рівнях. "Дане твердження справедливо і для України. Зі значною ймовірністю можна припускати, що мінімум індексу ПФТС за підсумками 2008 року залишиться на рівні, досягнутому 18 вересня (347,10 пункту)", - прогнозує Ланда.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua